🚌 102 MPK Wrocław
⭐🚏 Przystanek: PL. JANA PAWŁA II
Kierunek:
- PL. JANA PAWŁA II → Kosmonautów (Szpital)
- Kosmonautów (Szpital) → PL. JANA PAWŁA II
dziś
11.05
jutro
12.05
dni robocze
sobota
niedziela
🚏 Przystanki
- - PL. JANA PAWŁA II
- 3′ PL. JANA PAWŁA II
- 6′ Inowrocławska
- 7′ Szczepin
- 8′ Głogowska
- 10′ Niedźwiedzia
- 11′ Małopanewska
- 12′ Kwiska
- 16′ Kolista
- 17′ Wiślańska
- 18′ Dzielna
- 19′ KOZANÓW
- 20′ KOZANÓW (Dokerska)
- 22′ Górnicza
- 23′ Dworska
- 24′ TARCZYŃSKI ARENA (Królewiecka)
- 25′ Maślicka (Osiedle)
- 26′ Rędzińska (Cmentarz)
- 27′ Maślice Małe (Brodnicka)
- 28′ Śliwowa
- 29′NŻ Maślicka (Staw)
- 30′ Północna
- 31′ Kozia
- 32′ Brodzka
- 33′NŻ Jędrzejowska
- 34′ Chwałkowska
- 35′ Wełniana
- 36′ Główna
- 37′ Park Stabłowicki
- 38′ Stabłowice
- 39′ Wojanowska
- 40′ Arachidowa
- 41′ Olbrachtowska
- 42′NŻ Stoszowska
- 43′NŻ Fieldorfa
- 44′ Fieldorfa (Szpital)
- 46′ Kosmonautów (Szpital)
- ⥂ Pozostałe przystanki
- -Paprotna
- -Obornicka (Wołowska)
- -Bezpieczna
- -Bałtycka
- -Kleczkowska
- -pl. Strzelecki
- -Pomorska
- -Pomorska
- -Mosty Pomorskie
- -Rynek
- -Irysowa
- -Obornicka (Obwodnica)
- -most Milenijny
- -Milenijna (Hala Orbita)
NŻ - przystanek na życzenie
💡 Sugerowany czas przejazdu pomiędzy przystankami jest orientacyjny. W godzinach szczytu może on się wydłużyć.
🕑 Rozkład jazdy
6 | 08 38 |
7 | 08 38 |
8 | 08 37 |
9 | 29 44 |
10 | 14 29 44 59 |
11 | 14 29 44 59 |
12 | 14 29 44 59 |
13 | 14 29 44 59 |
14 | 14 29 44 59 |
15 | 14 29 44 59 |
16 | 14 29 44 59 |
17 | 14 29 44 59 |
18 | 14 29 44 59 |
19 | 14 38 |
20 | 16 46 |
21 | 16 46 |
22 | 48 |
💡 Z przystanku PL. JANA PAWŁA II odjeżdza również:
🚌 103
🧭 Trasa autobusu 102 MPK Wrocław
Trasa przejazdu: PL. JANA PAWŁA II - Legnicka - Zachodnia - Legnicka - Kozanowska - Dokerska - Pilczycka - Maślicka - Główna - Stabłowicka - Jeleniogórska - Wojanowska - Fieldorfa - Kosmonautów - KOSMONAUTÓW (SZPITAL).
💰 Ceny biletów MPK Wrocław w 2023 r.
- Bilet jednorazowy: 4.60 zł (N), 2.30 zł (U)
- Bilet 15-minutowy: 3.20 zł (N), 1.60 zł (U)
- Bilet 30-minutowy: 4.00 zł (N), 2.00 zł (U)
- Bilet 60-minutowy: 5.20 zł (N), 2.60 zł (U)
- Bilet 90-minutowy: 7.00 zł (N), 3.50 zł (U)
- Bilet 24-godzinny: 15.00 zł (N), 7.50 zł (U)
- Bilet 48-godzinny: 26.00 zł (N), 13.00 zł (U)
- Bilet 72-godzinny: 32.00 zł (N), 16.00 zł (U)
- Bilet 7-dobowy: 54.00 zł (N), 27.00 zł (U)
(N) - bilet normalny, (U) - bilet ulgowy.
data aktualizacji:
źródło: UM Wrocław