🚌 107 MPK Wrocław
⭐🚏 Przystanek: PRACZE ODRZAŃSKIE
Kierunek:
- PRACZE ODRZAŃSKIE → KRZYKI
- KRZYKI → PRACZE ODRZAŃSKIE
dziś
11.05
jutro
12.05
dni robocze
sobota
niedziela
🚏 Przystanki
- - PRACZE ODRZAŃSKIE
- -NŻ PRACZE ODRZAŃSKIE
- 1′ PRACZE ODRZAŃSKIE (Stacja kolejowa)
- 2′ STABŁOWICKA (Ośrodek zdrowia)
- 3′ Główna
- 4′ Park Stabłowicki
- 5′ Stabłowice
- 6′ Wojanowska
- 7′ Arachidowa
- 8′ Olbrachtowska
- 9′NŻ Stoszowska
- 10′NŻ Fieldorfa
- 11′ Fieldorfa (Szpital)
- 12′ Kosmonautów (Szpital)
- 13′NŻ Halicka
- 14′NŻ Częstochowska
- 16′NŻ Jerzmanowska nr 17
- 17′NŻ Jerzmanowska nr 9
- 18′NŻ Żernicka
- 19′ Strachowicka
- 20′ Żerniki
- 21′ Szczecińska
- 23′ Kołobrzeska
- 24′ Wrocław Nowy Dwór (P+R)
- 25′ Rogowska (Ośrodek sportu)
- 27′ Chociebuska (C. K. Nowy Pafawag)
- 28′ Strzegomska (krzyżówka)
- 31′ Rogowska (P+R)
- 33′ MIŃSKA (Rondo Rotm. Pileckiego)
- 34′ Tyrmanda
- 35′NŻ Zagony
- 36′ Muchobór Wielki
- 37′ Stanisławowska (W.K. Formaty)
- 38′ Trawowa
- 39′ Krzemieniecka
- 40′ Końcowa
- 42′NŻ Ostrowskiego
- 43′ FAT
- 44′ GRABISZYŃSKA (Cmentarz)
- 45′NŻ GRABISZYŃSKA (Cmentarz II)
- 46′NŻ OPORÓW
- 47′ Solskiego
- 48′ Wiejska
- 49′ Adamieckiego
- 50′NŻ Morelowskiego
- 51′ GIEŁDOWA (Centrum Hurtu)
- 52′ Marchewkowa
- 53′ WAŁBRZYSKA
- 54′ Kościelna
- 55′ KLECINA
- 56′ Skarbowców
- 57′ Os. Przyjaźni
- 58′ Zimowa
- 59′ KRZYKI
- ⥂ Pozostałe przystanki
- -Strzegomska (krzyżówka)
- -Nowodworska
- -MUCHOBÓR MAŁY (Stacja kolejowa)
- -Gądowianka
- -Na Ostatnim Groszu
- -Milenijna (Hala Orbita)
- -most Milenijny
- -Obornicka (Obwodnica)
- -Irysowa
- -Kościelna
- -KLECINA (Stacja kolejowa)
- -Irysowa
- -Obornicka (Obwodnica)
- -most Milenijny
- -Milenijna (Hala Orbita)
- -Na Ostatnim Groszu
- -Gądowianka
- -Nowodworska
- -Strzegomska (krzyżówka)
NŻ - przystanek na życzenie
💡 Sugerowany czas przejazdu pomiędzy przystankami jest orientacyjny. W godzinach szczytu może on się wydłużyć.
🕑 Rozkład jazdy
5 | 29 59 |
6 | 29 59 |
7 | 29 59 |
8 | 29 |
9 | 00 30 |
10 | 00 30 |
11 | 00 30 |
12 | 00 30 |
13 | 00 30 |
14 | 00 30 |
15 | 00 30 |
16 | 00 30 |
17 | 00 30 |
18 | 00 30 |
19 | 00 30 45 |
20 | 08 38 |
21 | 08 38 |
22 | 08 38 |
23 | 08 38 48 |
🧭 Trasa autobusu 107 MPK Wrocław
Trasa przejazdu: PRACZE ODRZAŃSKIE - Stabłowicka - Jeleniogórska - Wojanowska - Fieldorfa - 11 Listopada - Jerzmanowska - Żernicka - Rogowska - Gubińska - TAT - Mińska - Stanisławowska - Krzemieniecka - Ostrowskiego - Grabiszyńska - Solskiego - Karmelkowa - Giełdowa - Karmelkowa - Wałbrzyska - Krzycka - Karkonoska - KRZYKI.
💰 Ceny biletów MPK Wrocław w 2023 r.
- Bilet jednorazowy: 4.60 zł (N), 2.30 zł (U)
- Bilet 15-minutowy: 3.20 zł (N), 1.60 zł (U)
- Bilet 30-minutowy: 4.00 zł (N), 2.00 zł (U)
- Bilet 60-minutowy: 5.20 zł (N), 2.60 zł (U)
- Bilet 90-minutowy: 7.00 zł (N), 3.50 zł (U)
- Bilet 24-godzinny: 15.00 zł (N), 7.50 zł (U)
- Bilet 48-godzinny: 26.00 zł (N), 13.00 zł (U)
- Bilet 72-godzinny: 32.00 zł (N), 16.00 zł (U)
- Bilet 7-dobowy: 54.00 zł (N), 27.00 zł (U)
(N) - bilet normalny, (U) - bilet ulgowy.
data aktualizacji:
źródło: UM Wrocław