🚊 16 MPK Wrocław
⭐🚏 Przystanek: KARŁOWICE
Kierunek:
- KARŁOWICE → TARNOGAJ
- TARNOGAJ → KARŁOWICE
dziś
11.05
jutro
12.05
dni robocze
sobota
niedziela
🚏 Przystanki
- - KARŁOWICE
- 3′ Trzebnicka
- 5′ DWORZEC NADODRZE
- 6′ DWORZEC NADODRZE
- 8′ Słowiańska
- 10′ Nowowiejska
- 12′ Wyszyńskiego
- 13′ Prusa
- 15′ Piastowska
- 18′ PL. GRUNWALDZKI
- 19′ most Grunwaldzki
- 21′ Urząd Wojewódzki (Impart)
- 23′ pl. Wróblewskiego
- 24′ Komuny Paryskiej
- 25′ Kościuszki
- 28′ Hubska (Dawida)
- 29′ Prudnicka
- 30′ Kamienna
- 32′ Bardzka
- 33′ Nyska
- 34′ Tarnogajska
- 36′ Klimasa
- 37′ TARNOGAJ
- ⥂ Pozostałe przystanki
- -Gajowa
- -Joannitów
- -Sanocka
- -Uniwersytet Ekonomiczny
- -Słowiańska
💡 Sugerowany czas przejazdu pomiędzy przystankami jest orientacyjny. W godzinach szczytu może on się wydłużyć.
🕑 Rozkład jazdy
5 | 13 33 53 |
6 | 13 33 53 |
7 | 13 33 53 |
8 | 13 33 54 |
9 | 14 34 54 |
10 | 14 34 54 |
11 | 14 34 54 |
12 | 14 34 54 |
13 | 14 34 54 |
14 | 14 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 54 |
18 | 14 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34 54 |
23 | 14 21 |
🧭 Trasa tramwaju 16 MPK Wrocław
Trasa przejazdu: KARŁOWICE - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Słowiańska - Jedności Narodowej - Nowowiejska - Piastowska - rondo Reagana - pl. Grunwaldzki - pl. Powstańców Warszawy - Traugutta - Pułaskiego - Hubska - Bardzka - Aleja Armii Krajowej - Tarnogajska - TARNOGAJ.
💰 Ceny biletów MPK Wrocław w 2023 r.
- Bilet jednorazowy: 4.60 zł (N), 2.30 zł (U)
- Bilet 15-minutowy: 3.20 zł (N), 1.60 zł (U)
- Bilet 30-minutowy: 4.00 zł (N), 2.00 zł (U)
- Bilet 60-minutowy: 5.20 zł (N), 2.60 zł (U)
- Bilet 90-minutowy: 7.00 zł (N), 3.50 zł (U)
- Bilet 24-godzinny: 15.00 zł (N), 7.50 zł (U)
- Bilet 48-godzinny: 26.00 zł (N), 13.00 zł (U)
- Bilet 72-godzinny: 32.00 zł (N), 16.00 zł (U)
- Bilet 7-dobowy: 54.00 zł (N), 27.00 zł (U)
(N) - bilet normalny, (U) - bilet ulgowy.
data aktualizacji:
źródło: UM Wrocław