🚊 20 MPK Wrocław
⭐🚏 Przystanek: OPORÓW
Kierunek:
- OPORÓW → LEŚNICA
- LEŚNICA → OPORÓW
dziś
11.05
jutro
12.05
dni robocze
sobota
niedziela
🚏 Przystanki
- - OPORÓW
- 1′ GRABISZYŃSKA (Cmentarz II)
- 2′ GRABISZYŃSKA (Cmentarz)
- 3′ Fiołkowa
- 4′ FAT
- 7′ Aleja Pracy
- 8′ Ojca Beyzyma
- 10′ Mielecka
- 11′ Gajowicka
- 13′ Hallera
- 14′ Sztabowa
- 15′ Rondo
- 16′ Wielka
- 17′ Zaolziańska
- 20′ Arkady (Capitol)
- 22′ Renoma
- 26′ pl. Orląt Lwowskich
- 27′ Dworzec Świebodzki
- 29′ Smolecka
- 30′ Śrubowa
- 31′ Dolmed
- 33′ Wrocław Mikołajów (Zachodnia)
- 35′ Niedźwiedzia
- 36′ Małopanewska
- 37′ Kwiska
- 39′ DH Astra
- 40′ Park Zachodni
- 41′ Bajana
- 43′ Metalowców
- 44′ PILCZYCE
- 46′ Tarczyński Arena (Lotnicza)
- 47′ Glinianki
- 48′ Aleja Architektów
- 49′ Grabowa
- 51′ Kosmonautów (Szpital)
- 52′ Kamiennogórska (Ośrodek dla niewidomych)
- 54′ Złotnicka
- 55′ Wschowska
- 56′ Jeleniogórska
- 57′ LEŚNICA
- ⥂ Pozostałe przystanki
- -Jastrzębia
- -Orla
- -GRABISZYNEK
- -Orla
- -Jastrzębia
- -Hallera
💡 Sugerowany czas przejazdu pomiędzy przystankami jest orientacyjny. W godzinach szczytu może on się wydłużyć.
🕑 Rozkład jazdy
5 | 13 33 52 |
6 | 12 32 52 |
7 | 12 32 52 |
8 | 12 32 53 |
9 | 13 33 53 |
10 | 13 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 48 58 |
23 | 17 36 |
🧭 Trasa tramwaju 20 MPK Wrocław
Trasa przejazdu: OPORÓW - Aleja Hallera - Powstańców Śląskich - pl. Powstańców Śląskich - Powstańców Śląskich - Świdnicka - Podwale - TAT - Śrubowa - Złotoryjska - Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów - Średzka - LEŚNICA.
💰 Ceny biletów MPK Wrocław w 2023 r.
- Bilet jednorazowy: 4.60 zł (N), 2.30 zł (U)
- Bilet 15-minutowy: 3.20 zł (N), 1.60 zł (U)
- Bilet 30-minutowy: 4.00 zł (N), 2.00 zł (U)
- Bilet 60-minutowy: 5.20 zł (N), 2.60 zł (U)
- Bilet 90-minutowy: 7.00 zł (N), 3.50 zł (U)
- Bilet 24-godzinny: 15.00 zł (N), 7.50 zł (U)
- Bilet 48-godzinny: 26.00 zł (N), 13.00 zł (U)
- Bilet 72-godzinny: 32.00 zł (N), 16.00 zł (U)
- Bilet 7-dobowy: 54.00 zł (N), 27.00 zł (U)
(N) - bilet normalny, (U) - bilet ulgowy.
data aktualizacji:
źródło: UM Wrocław