Autobusy, busy i pociąg Dzierżoniów Wrocław
Przewoźnicy: UA Mariusz Romańczuk, UT.A Świątek i Koleje Dolnośląskie
Najbliższe odjazdy autobusów, busów i pociągów Wrocław - Dzierżoniów
🕘 godz. odjazdu | 🚏 miejsce odjazdu | 🚌 przewoźnik |
---|---|---|
20:30 za 42 min | Wrocław ul. Sucha D.A. | UA Mariusz Romańczuk |
21:45 za 1h 57 min | Wrocław ul. Sucha D.A. | UA Mariusz Romańczuk |
22:31 za 2h 43 min | Wrocław Główny | 🚆Koleje Dolnośląskie |
6:00 jutro | Wrocław ul. Sucha D.A. | UA Mariusz Romańczuk |
6:30 jutro | Wrocław ul. Sucha D.A. | UT.A Świątek |
🕘 godz. odjazdu | 🚏 miejsce odjazdu | 🚌 przewoźnik |
---|---|---|
20:00 za 12 min | Dzierżoniów PKP | 🚆Koleje Dolnośląskie |
20:25 za 37 min | Dzierżoniów Centrum Komunikacyjne | UA Mariusz Romańczuk |
4:20 jutro | Dzierżoniów Centrum Komunikacyjne | UA Mariusz Romańczuk |
4:53 jutro | Dzierżoniów PKP | 🚆Koleje Dolnośląskie |
5:25 jutro | Dzierżoniów Centrum Komunikacyjne | UA Mariusz Romańczuk |
Jeśli szukasz rozkładów jazdy z Dzierżoniowa do Wrocławia na kolejne dni to sprawdź poniższe zakładki z rozkładami jazdy na cały tydzień.
Rozkład jazdy aktualizacja 24/04/2023 r.
Informacje o przewoźniku UA Mariusz Romańczuk
📞 tel.: 603 959 910
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 20 min
🌍 trasa przejazdu:
Wrocław ul. Sucha D.A. - Bielany Wrocławskie - Domasław - Magnice - Szczepankowice - Cieszyce - Rolantowice - Jaszowice - Pustków Wilczkowski - Wilczkowice - Jordanów Śląski - Janówek - Mleczna - Trzebnik - Radzików - Łagiewniki - Ratajno - Sieniawka - Uciechów - Dzierżoniów Centrum Komunikacyjne - Bielawa
Informacje o przewoźniku UT.A Świątek
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 30 min
🌍 trasa przejazdu:
Wrocław ul. Sucha D.A. - Bielany Wrocławskie - Domasław - Magnice - Wierzbice - Cieszyce - Rolantowice - Jaszowice - Pustków Wilczkowski - Wilczkowice - Jordanów Śląski - Janówek - Mleczna - Trzebnik - Radzików - Łagiewniki - Ratajno - Sieniawka - Kołaczów - Dzierżoniów Centrum Komunikacyjne - Bielawa
Informacje o przewoźniku Koleje Dolnośląskie
⏳ czas przejazdu: 1 godz. 25 min
🌍 trasa przejazdu:
linia D16: Wrocław Główny - Jaworzyna Śląska - Świdnica Miasto - Dzierżoniów PKP - Bielawa Zachodnia