busy-wroclaw.eu - dolnośląski rozkład jazdy

Autobusy i busy Jawor Wrocław

Przewoźnicy: Beskid

czwartek 20 września, 13:02

Najbliższe odjazdy autobusów i busów Wrocław - Jawor dzisiaj po godzinie

z Wrocławia do Jawora

godz. odjazdumiejsce odjazduprzewoźnik
13:15 za 13 minul. DawidaBESKID
14:15 za 1h 13 minul. DawidaBESKID
15:30 za 2h 28 minul. DawidaBESKID
16:30 za 3h 28 minul. DawidaBESKID
17:30 za 4h 28 minul. DawidaBESKID

z Jawora do Wrocławia

godz. odjazdumiejsce odjazduprzewoźnik
14:35 za 1h 33 minPlac ZamkowyBESKID
16:00 za 2h 58 minPlac ZamkowyBESKID
17:00 za 3h 58 minPlac ZamkowyBESKID
18:00 za 4h 58 minPlac ZamkowyBESKID
19:00 za 5h 58 minPlac ZamkowyBESKID

Rozkłady jazdy aktualizacja 02/09/2017

Profil przewoźnika

☎ tel.: 502 133 758, 509 919 763 czas przejazdu: 1 godz. 5 min
trasa przejazdu:

Wrocław ul Dawida - Budziszów Wielki - Bielany - Jenków - Księżyce - Marcinowice - Luboradz - Grzegorzów - Jawor Plac Zamkowy- Piotrowice - Męcinka - Chroślice - Sichów - Łaźniki - Łaźniczki - Rokitnica - Kozów - Złotoryja

ocena pasażerów:
2.6 (głosy: 344)

z Wrocławia do Jawora

pon. - pt.sobotaniedziela
620 50620 50
810810810
101010101010
121512151215
131513151315
141514151415
153015301530
163016301630
173017301730
183018301830
1930
200020002030

z Jawora do Wrocławia

pon. - pt.sobotaniedziela
510510
610610610
730730730
840840
950950950
110511051105
125512551255
143514351435
160016001600
170017001700
180018001800
190019001900
2010