busy-wroclaw.eu - dolnośląski rozkład jazdy

Menu

📅 poniedziałek 30 stycznia 🕧 12:55

Linia 110 - rozkład jazdy Jelenia Góra ↔ Karpacz

Rozkład jazdy obowiązuje od 1.01.2023 r.

Linie Powiatowej Komunikacji Karkonoskiej

Jelenia Góra → Karpacz

Karpacz → Jelenia Góra

🚏 Przystanek🕑 Godziny odjazdu
Jelenia Góra - Dw. Autobusowyponiedziałek - piątek5:45 8:15 11:15 14:15
Jelenia Góra - Grunwaldzkaponiedziałek - piątek5:47 8:17 11:17 14:17
Jelenia Góra - I. Paderewskiegoponiedziałek - piątek5:49 8:19 11:19 14:19
Jelenia Góra - L. Różyckiegoponiedziałek - piątek5:51 8:21 11:21 14:21
Jelenia Góra - L. Różyckiego - M. Ogińskiegoponiedziałek - piątek5:52 8:22 11:22 14:22
Jelenia Góra - Dworzec Kolejowy poniedziałek - piątek5:58 8:28 11:28 14:28
Jelenia Góra - Uniwersytet Ekonomicznyponiedziałek - piątek6:01 8:31 11:31 14:31
Jelenia Góra - Urząd Miastaponiedziałek - piątek6:03 8:33 11:33 14:33
Jelenia Góra - Sudecka - Cmentarzponiedziałek - piątek6:05 8:35 11:35 14:35
Jelenia Góra - Sudecka - Nowy Cmentarzponiedziałek - piątek6:08 8:38 11:38 14:38
Mysłakowice - Jeleniogórska / Karkonoskaponiedziałek - piątek6:12 8:42 11:42 14:42
Mysłakowice - Jeleniogórska / Żołnierzaponiedziałek - piątek6:14 8:44 11:44 14:44
Mysłakowice - Jeleniogórska - Dw. Kolejowyponiedziałek - piątek6:16 8:46 11:46 14:46
Mysłakowice - ul. Daszyńskiegoponiedziałek - piątek6:18 8:48 11:48 14:48
Miłków - Kościółponiedziałek - piątek6:24 8:54 11:54 14:54
Miłków - Fabryka Papieruponiedziałek - piątek6:26 8:56 11:56 14:56
Karpacz - Fabryka Papieruponiedziałek - piątek6:28 8:58 11:58 14:58
Karpacz - D.K.poniedziałek - piątek6:30 9:00 12:00 15:00
Karpacz - Bachusponiedziałek - piątek6:32 9:02 12:02 15:02
Karpacz - Ośrodek Zdrowiaponiedziałek - piątek6:34 9:04 12:04 15:04
Karpacz - Biały Jarponiedziałek - piątek6:36 9:06 12:06 15:06
Karpacz - Morskie Okoponiedziałek - piątek6:39 9:09 12:09 15:09
Karpacz - Pegazponiedziałek - piątek6:41 9:11 12:11 15:11
Karpacz - Wangponiedziałek - piątek6:43 9:13 12:13 15:13
Karpacz Górnyponiedziałek - piątek6:45 9:15 12:15 15:15
🚏 Przystanek🕑 Godziny odjazdu
Karpacz Górny poniedziałek - piątek7:00 9:35 12:35 15:35
Karpacz - Wangponiedziałek - piątek7:02 9:37 12:37 15:37
Karpacz - Pegazponiedziałek - piątek7:04 9:39 12:39 15:39
Karpacz - Morskie Okoponiedziałek - piątek7:06 9:41 12:41 15:41
Karpacz - Biały Jarponiedziałek - piątek7:09 9:44 12:44 15:44
Karpacz - Ośrodek Zdrowiaponiedziałek - piątek7:11 9:46 12:46 15:46
Karpacz - Bachusponiedziałek - piątek7:13 9:48 12:48 15:48
Karpacz - D.K.poniedziałek - piątek7:15 9:50 12:50 15:50
Karpacz - Fabryka Papieruponiedziałek - piątek7:17 9:52 12:52 15:52
Miłków - Fabryka Papieruponiedziałek - piątek7:19 9:54 12:54 15:54
Miłków - Kościółponiedziałek - piątek7:21 9:56 12:56 15:56
Miłków Iponiedziałek - piątek7:22 9:57 12:57 15:57
Mysłakowice - ul. Daszyńskiegoponiedziałek - piątek7:26 10:01 13:01 16:01
Mysłakowice - Jeleniogórska - Dw. Kolejowyponiedziałek - piątek7:28 10:03 13:03 16:03
Mysłakowice - Jeleniogórska / Żołnierzaponiedziałek - piątek7:30 10:05 13:05 16:05
Mysłakowice - Jeleniogórska / Karkonoskaponiedziałek - piątek7:32 10:07 13:07 16:07
Jelenia Góra - Sudecka - Nowy Cmentarzponiedziałek - piątek7:36 10:11 13:11 16:11
Jelenia Góra - Sudecka - Cmentarzponiedziałek - piątek7:39 10:14 13:14 16:14
Jelenia Góra - Ptasiaponiedziałek - piątek7:41 10:16 13:16 16:16
Jelenia Góra - Uniwersytet Ekonomicznyponiedziałek - piątek7:43 10:18 13:18 16:18
Jelenia Góra - Dworzec Kolejowponiedziałek - piątek7:46 10:21 13:21 16:21
Jelenia Góra - L. Różyckiego - M. Ogińskiegoponiedziałek - piątek7:52 10:27 13:27 16:27
Jelenia Góra - L. Różyckiegoponiedziałek - piątek7:53 10:28 13:28 16:28
Jelenia Góra - I. Paderewskiegoponiedziałek - piątek7:55 10:30 13:30 16:30
Jelenia Góra - Grunwaldzkaponiedziałek - piątek7:57 10:32 13:32 16:32
Jelenia Góra - Dw. Autobusowyponiedziałek - piątek8:00 10:35 13:35 16:35

💬 Pytania i odpowiedzi (0)